| Marka: | Instal Projekt |
| Seria: | Lao |
| Rodzaj: | Dekoracyjny, Drabinkowy |
| Wysokość: | 56.5 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Moc: | 298 Wat |
| Rozstaw podłączeń: | 57 cm |
| Podłączenie: | Dolne |
| Kolor: | Biały |
Grzejniki łazienkowe
Instal Projekt Lao grzejnik łazienkowy 56,5x60 cm biały LAO-60/60
Nr Kat. LAO6060
Instal Projekt Lao grzejnik łazienkowy 56,5x60 cm biały LAO-60/60
Nr Kat. LAO6060





