- wymiary: 180 x 34 cm
- głębokość: 8,8 - 9,8 cm
- rozstaw podłączenia dolnego: 30 cm
- liczba członów: 7
- moc: 828 W
- kolor: biały mat
Cena dotyczy grzejnika z 7 członami.
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Instal Projekt |
| Seria: | Hengo |
| Rodzaj: | dekoracyjny |
| Wysokość: | 180 cm |
| Szerokość: | 34 cm |
| Moc: | 828 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 30 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5905253741524 |
| Wymiary z opakowaniem: | 44 x 10 x 193 cm |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!