| Marka: | Instal Projekt |
| Seria: | Clevo |
| Rodzaj: | Drabinkowy |
| Wysokość: | 117.8 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Moc: | 637 Wat |
| Rozstaw podłączeń: | 55.5 cm |
| Podłączenie: | Dolne |
| Kolor: | Inne, beżowy/brązowy |
Grzejniki łazienkowe
Instal Projekt Clevo grzejnik łazienkowy cream CLE-60/120C29
Nr Kat. CLE60120C29
Instal Projekt Clevo grzejnik łazienkowy cream CLE-60/120C29
Nr Kat. CLE60120C29





