| Marka: | Imers |
| Seria: | Art |
| Rodzaj: | dekoracyjny |
| Wysokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 53 cm |
| Moc: | 215 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 5 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | inny |
| Kod EAN: | 2010000012956 |
Grzejniki łazienkowe
Imers Art grzejnik łazienkowy dekoracyjny 100x53 cm stary mosiądz 0211
Nr Kat. 0211
Pytania
Imers Art grzejnik łazienkowy dekoracyjny 100x53 cm stary mosiądz 0211
Nr Kat. 0211
Pytania





