| Marka: | Imers |
| Seria: | Art |
| Rodzaj: | dekoracyjny |
| Wysokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 53 cm |
| Moc: | 215 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 5 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 2019990051969 |
- Strona główna
- Ogrzewanie
- Grzejniki łazienkowe
- Imers Art grzejnik łazienkowy dekoracyjny 100x53 cm biały...
Imers Art grzejnik łazienkowy dekoracyjny 100x53 cm biały G00253010002
Nr Kat. G00253010002
Imers Art grzejnik łazienkowy dekoracyjny 100x53 cm biały G00253010002
Nr Kat. G00253010002
Opis produktu Imers Art grzejnik łazienkowy dekoracyjny 100x53 cm biały G00253010002
- kolor: biały
- szerokość: 530 mm
- wysokość: 1000 mm
- szerokość w osiach: 50 mm
- moc cieplna 75/65/20°C: 215 W
- w komplecie znajduje się zestaw montażowy
- podłączenie grzejnika - dolne 1/2
Dane techniczne
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





