| Marka: | Ideal Standard |
| Seria: | Kubo |
| Rodzaj: | Półokrągła lub 1/4 koła |
| Dłuższy bok: | 90 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Wejście: | Drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| W zestawie: | Kabina bez brodzika |
| Wymiary z opakowaniem: | 19 x 202 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem: | 51,00 kg |
Kabiny prysznicowe
Ideal Standard Kubo kabina prysznicowa 90x90 cm półokrągła chrom/szkło przezroczyste T7141EO
Nr Kat. T7141EO
Ideal Standard Kubo kabina prysznicowa 90x90 cm półokrągła chrom/szkło przezroczyste T7141EO
Nr Kat. T7141EO





