| Marka: | Ideal Standard |
| Seria: | Connect |
| Typ rantu: | z kołnierzem |
| Montaż: | wisząca |
| Długość: | 54 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5017830474777 |
| Wymiary z opakowaniem: | 48 x 40 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem: | 21,14 kg |
Toalety i deski myjące
Ideal Standard Connect miska WC wisząca z funkcją bidetu biała E772101
Nr Kat. E772101
Ideal Standard Connect miska WC wisząca z funkcją bidetu biała E772101
Nr Kat. E772101





