| Marka: | Ideal Standard |
| Seria: | Connect 2 |
| Strona montażu: | prawa, lewa, uniwersalna |
| Rodzaj: | do drzwi prysznicowych |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kolor profili: | srebrny |
| Wykończenie profili: | mat |
| Kod EAN: | 8014140456384 |
- Strona główna
- Prysznice
- Ścianki prysznicowe
- Ideal Standard Connect 2 ścianka prysznicowa 90 cm...
Ideal Standard Connect 2 ścianka prysznicowa 90 cm srebrny mat/szkło przezroczyste K9374EO
Nr Kat. K9374EO
Ideal Standard Connect 2 ścianka prysznicowa 90 cm srebrny mat/szkło przezroczyste K9374EO
Nr Kat. K9374EO
Opis produktu Ideal Standard Connect 2 ścianka prysznicowa 90 cm srebrny mat/szkło przezroczyste K9374EO
- ścianka boczna
- wysokość: 195 cm
- szerokość: 90 cm
- bezpieczne hartowane szkło grubości 6 mm
- szkło przeźroczyste pokryte w standardzie powłoką IDEAL CLEAN ułatwiajacą utrzymanie czystości
- kolor profili: srebrny mat
Dane techniczne
| Marka | Ideal Standard |
| Seria | Connect 2 |
| Strona montażu | prawa, lewa, uniwersalna |
| Rodzaj | do drzwi prysznicowych |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | srebrny |
| Wykończenie profili | mat |
| Kod EAN | 8014140456384 |
| Wymiary z opakowaniem | 95 x 75 x 202 cm |
| Waga z opakowaniem | 30,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





