| Marka: | Ideal Standard |
| Seria: | Connect 2 |
| Strona montażu: | prawa, lewa, uniwersalna |
| Rodzaj: | do drzwi prysznicowych |
| Szerokość: | 77 cm |
| Wysokość: | 195.5 cm |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kolor profili: | srebrny |
| Wykończenie profili: | połysk |
| Kod EAN: | 8014140456360 |
- Strona główna
- Prysznice
- Ścianki prysznicowe
- Ideal Standard Connect 2 ścianka prysznicowa 77 cm...
Ideal Standard Connect 2 ścianka prysznicowa 77 cm srebrny połysk/szkło przezroczyste K9299EO
Nr Kat. K9299EO
Ideal Standard Connect 2 ścianka prysznicowa 77 cm srebrny połysk/szkło przezroczyste K9299EO
Nr Kat. K9299EO
Opis produktu Ideal Standard Connect 2 ścianka prysznicowa 77 cm srebrny połysk/szkło przezroczyste K9299EO
- ścianka boczna
- szerokość: 77 cm
- wysokość: 195,5 cm
- grubość szkła 6mm
- regulacja pozioma 50 mm
- z powłoką IdealClean
- kolor profili: srebrny połysk
Dane techniczne
| Marka | Ideal Standard |
| Seria | Connect 2 |
| Strona montażu | prawa, lewa, uniwersalna |
| Rodzaj | do drzwi prysznicowych |
| Szerokość | 77 cm |
| Wysokość | 195.5 cm |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | srebrny |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 8014140456360 |
| Wymiary z opakowaniem | 85 x 75 x 225 cm |
| Waga z opakowaniem | 27,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





