| Marka: | Ideal Standard |
| Seria: | Connect 2 |
| Wysokość: | 195.5 cm |
| Rodzaj: | do wnęki |
| Typ: | rozsuwane |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kolor profili: | srebrny |
| Wykończenie profili: | szczotkowany |
| Mocowanie: | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN: | 8014140456018 |
- Strona główna
- Prysznice
- Drzwi prysznicowe
- Ideal Standard Connect 2 drzwi prysznicowe cm rozsuwane...
Ideal Standard Connect 2 drzwi prysznicowe cm rozsuwane srebrny szczotkowany/szkło przezroczyste K9262EO
Nr Kat. K9262EO
Ideal Standard Connect 2 drzwi prysznicowe cm rozsuwane srebrny szczotkowany/szkło przezroczyste K9262EO
Nr Kat. K9262EO
Opis produktu Ideal Standard Connect 2 drzwi prysznicowe cm rozsuwane srebrny szczotkowany/szkło przezroczyste K9262EO
- drzwi prysznicowe
- przesuwne
- szerokość: 97 cm
- wysokość: 195,5 cm
- szkło przezroczyste 6 mm
- funkcja Click & Clean (możliwość łatwego odpięcia dolnej części drzwi)
- kolor profili: srebrny szczotkowany
Dane techniczne
| Marka | Ideal Standard |
| Seria | Connect 2 |
| Wysokość | 195.5 cm |
| Rodzaj | do wnęki |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | srebrny |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN | 8014140456018 |
| Wymiary z opakowaniem | 120 x 10 x 225 cm |
| Waga z opakowaniem | 36,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





