- okap kuchenny podszafkowy teleskopowy
- nominalna wydajność turbiny: 300 m3/h
- poziomy mocy: 3
- sterowanie: suwak
- oświetlenie LED: 2x2 W
- głośność: 48-70 dB
- średnica wylotu do komina: 120 mm
- klasa energetyczna: B
- szerokość: do zabudowy w szafce 60 cm
- wykończenie: front - inox, spód - malowany proszkowo na szary
- w opcji recyrkulacji wymagane 2 filtry węglowe nr kat. BA4 do zakupy oddzielnie
- kolor: inox
| Marka: | iceBerg |
| Seria: | Fox |
| Rodzaj okapu: | podszafkowy, teleskopowy |
| Szerokość: | 60 cm |
| Kolor: | inny |
| Sterowanie: | mechaniczne |
| Klasa energetyczna: | B |
| Maksymalna wydajność: | 300 m3/h |
| Poziom hałasu: | 70 dB |
| Kod EAN: | 5905555326030 |
| Wymiary z opakowaniem: | 21 x 35 x 63 cm |





