| Marka: | Huppe |
| Seria: | Aura Elegance 1/4 koła |
| Rodzaj: | Półokrągła lub 1/4 koła |
| Dłuższy bok: | 90 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Promień: | 550 mm |
| Wejście: | Drzwi uchylne |
| Wypełnienie: | Szkło przezroczyste |
| Kod EAN: | 4048357854170 |
Kabiny prysznicowe
Hüppe Aura Elegance kabina prysznicowa 90 cm półokrągła 400803.087.322
Nr Kat. 400803087322
Hüppe Aura Elegance kabina prysznicowa 90 cm półokrągła 400803.087.322
Nr Kat. 400803087322





