| Marka: | Huppe |
| Seria: | Aura Elegance 4-kąt |
| Rodzaj: | Kwadratowa |
| Dłuższy bok: | 100 cm |
| Krótszy bok: | 100 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Wejście: | Drzwi uchylne |
| Wypełnienie: | Szkło przezroczyste |
| Kod EAN: | 4052089598981 |
Kabiny prysznicowe
Hüppe Aura elegance kabina prysznicowa 100 cm kwadratowa 400514.087.322
Nr Kat. 400514087322
Hüppe Aura elegance kabina prysznicowa 100 cm kwadratowa 400514.087.322
Nr Kat. 400514087322





