| Marka: | HG |
| Pojemność: | 1000 ml |
| Przeznaczenie: | płytki |
| Zastosowanie: | konserwacja |
| Rodzaj: | płyn |
| Kod EAN: | 8711577013035 |
| Wymiary z opakowaniem: | 10 x 21 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,17 kg |
Środki czyszczące
HG środek do konserwacji płytek gresowych 1000 ml (1 l) 184100129
Nr Kat. 184100129
HG środek do konserwacji płytek gresowych 1000 ml (1 l) 184100129
Nr Kat. 184100129





