| Marka: | Hansgrohe |
| Seria: | uBox Universal |
| Kod EAN: | 4059625350867 |
| Wymiary z opakowaniem: | 17 x 15 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,57 kg |
- Strona główna
- Syfony i zawory
- Odpływy prysznicowe
- Hansgrohe uBox Universal zestaw podstawowy do odpływu...
Hansgrohe uBox Universal zestaw podstawowy do odpływu liniowego 01000180
Pytania
(2)Hansgrohe uBox Universal zestaw podstawowy do odpływu liniowego 01000180
Pytania
(2)Opis produktu Hansgrohe uBox Universal zestaw podstawowy do odpływu liniowego 01000180
- Water Damage Protection: dla maksymalnego bezpieczeństwa, 100% wodoszczelny
- Easy Clean Syphon: dłużej pozostaje czysty
- w składzie: zestaw podstawowy, syfon, wstępnie zamontowana membrana uszczelniająca, płyty do regulacji wysokości, pokrywa ochronna
- pasuje do wszystkich odpływów prysznicowych
- zakres aplikacji: nowa konstrukcja, renowacja
- wysokość zamknięcia wodnego: 30 mm
- minimalna wysokość montażu: od 57 mm
- wydajność odpływu z syfonem: do 33 l/min
- wydajność odpływu z Dryphonem: do 55 l/min
- przyłącze: DN40
- położenie odpływu: poziome
- przyłącze: 3-stronne
- element montażowy umożliwia łatwe mocowanie do podłogi
- regulacja wysokości za pomocą płyt piankowych
- sposób montażu: montaż przy ścianie, dowolny montaż w podłodze
- wyjmowany syfon
Dane techniczne
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | uBox Universal |
| Kod EAN | 4059625350867 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 15 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,57 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Części zamienne
Pytania i odpowiedzi
Tak, zaślepki w komplecie.
Tak - sposób montażu: montaż przy ścianie, dowolny montaż w podłodze
[concept]
[explanation]





