| Marka: | Hansgrohe |
| Rodzaj: | ramię ścienne |
| Kolor: | inny |
| Kod EAN: | 4059625266199 |
| Wymiary z opakowaniem: | 11 x 10 x 51 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,66 kg |
- Strona główna
- Prysznice
- Prysznic - akcesoria
- Hansgrohe ramię ścienne brąz szczotkowany 27694140
Hansgrohe ramię ścienne brąz szczotkowany 27694140
Nr Kat. 27694140
multirabaty
Hansgrohe ramię ścienne brąz szczotkowany 27694140
Nr Kat. 27694140
multirabaty
Opis produktu Hansgrohe ramię ścienne brąz szczotkowany 27694140
- długość: 390 mm
- sposób montażu: natynkowy
- materiał: mosiądz
- typ przyłącza: G ½
- kolor: brąz szczotkowany
Dane techniczne
| Marka | Hansgrohe |
| Rodzaj | ramię ścienne |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 4059625266199 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 10 x 51 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,66 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





