| Marka: | Hansgrohe |
| Seria: | Raindance |
| Kształt: | okrągła |
| Dłuższy bok: | 24 cm |
| Krótszy bok: | 24 cm |
| Kolor: | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym: | tak |
| Kod EAN: | 4011097720500 |
| Wymiary z opakowaniem: | 37 x 10 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem: | 3,23 kg |
Deszczownice
Hansgrohe Raindance Select S EcoSmart deszczownica 24 cm z ramieniem prysznicowym chrom 26470000
Nr Kat. 26470000
Hansgrohe Raindance Select S EcoSmart deszczownica 24 cm z ramieniem prysznicowym chrom 26470000
Nr Kat. 26470000





