| Marka: | Hansgrohe |
| Seria: | Select |
| Kształt: | okrągła |
| Dłuższy bok: | 18 cm |
| Krótszy bok: | 18 cm |
| Kolor: | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym: | nie |
| Kod EAN: | 4011097741956 |
| Wymiary z opakowaniem: | 28 x 13 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,08 kg |
Deszczownice
Hansgrohe Croma Select S deszczownica 18 cm okrągła chrom 26522000
Nr Kat. 26522000
Hansgrohe Croma Select S deszczownica 18 cm okrągła chrom 26522000
Nr Kat. 26522000





