| Marka: | GTV |
| Zasilanie: | 24V DC |
| Moc: | 40 W |
| Jasność: | 600 Lm |
| Barwa światła: | ciepła |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Długość: | 500 cm |
| Kod EAN: | 5902801424090 |
| Wymiary z opakowaniem: | 23 x 1 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,13 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Taśmy LED
- GTV taśma LED 500 cm 40 W LD-COB24V-20-CBN
GTV taśma LED 500 cm 40 W LD-COB24V-20-CBN
Nr Kat. LDCOB24V20CBN
multirabaty
GTV taśma LED 500 cm 40 W LD-COB24V-20-CBN
Nr Kat. LDCOB24V20CBN
multirabaty
Opis produktu GTV taśma LED 500 cm 40 W LD-COB24V-20-CBN
- diody LED COB
- moc: 8 W/m
- długość taśmy: 5 m
- szerokość taśmy: 8 mm
- ilość diod na 1m: 320
- strumień świetlny: 600 lm/m
- temperatura barwowa: 2700 K
- odległość cięcia: 2,5 cm
- napięcie: 24V DC
- klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: III
- kąt świecenia: 180 stopni
- stopień ochrony: IP20
- współpracuje ze ściemniaczem
- długość przewodu ze złączką: 2 x 1m
- rodzaj złączki: 2x mini AMP
Dane techniczne
| Marka | GTV |
| Zasilanie | 24V DC |
| Moc | 40 W |
| Jasność | 600 Lm |
| Barwa światła | ciepła |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość | 500 cm |
| Kod EAN | 5902801424090 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 1 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,13 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





