- GTV taśma LED 500 cm 40 W LD-COB24V-20-CBN
Nr Kat. LDCOB24V20CBN
multirabaty
Nr Kat. LDCOB24V20CBN
multirabaty
Opis produktu GTV taśma LED 500 cm 40 W LD-COB24V-20-CBN
- diody LED COB
- moc: 8 W/m
- długość taśmy: 5 m
- szerokość taśmy: 8 mm
- ilość diod na 1m: 320
- strumień świetlny: 600 lm/m
- temperatura barwowa: 2700 K
- odległość cięcia: 2,5 cm
- napięcie: 24V DC
- klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: III
- kąt świecenia: 180 stopni
- stopień ochrony: IP20
- współpracuje ze ściemniaczem
- długość przewodu ze złączką: 2 x 1m
- rodzaj złączki: 2x mini AMP
Dane techniczne
| Marka | GTV |
| Zasilanie | 24V DC |
| Moc | 40 W |