| Marka: | GTV |
| Zasilanie: | 12V |
| Moc: | 12 W |
| Jasność: | 200 Lm |
| Barwa światła: | neutralna |
| Stopień ochrony: | IP65 |
| Długość: | 500 cm |
| Kod EAN: | 5902801367106 |
| Wymiary z opakowaniem: | 25 x 1 x 27 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,46 kg |
Taśmy LED
GTV taśma LED 500 cm 12 W LD-NF-12V6X12-65-NE
Nr Kat. LDNF12V6X1265NE
kod -10%
GTV taśma LED 500 cm 12 W LD-NF-12V6X12-65-NE
Nr Kat. LDNF12V6X1265NE
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego 10% kodu rabatowego od 199 zł na produkty objęte akcją Więcej światła. Oferta ważna do 21.03.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).





