- ilość źródeł światła: 1
- brak żarówki w komplecie
- moc źródła światła: max 50 W
- rodzaj gwintu: GU10
- napięcie: 220-240 V
- stopień ochrony: IP67
- dopuszczalna temperatura otoczenia: -20ºC +35ºC
- długość: 12,1 cm
- średnica: 11 cm
- materiał: pierścień-stal nierdzewna, obudowa - tworzywo sztuczne
- kolor: inox
GTV Riven lampa najazdowa 1×50 W ON-ALFAKGU10-06 – światło, które podkreśla detale ogrodu
Lampa najazdowa GTV Riven wyróżnia się solidną konstrukcją i minimalistycznym wyglądem. Kwadratowa ramka ze stali w kolorze inox nadaje jej neutralny, nowoczesny charakter. Zamontowana w tarasie, podjeździe czy przy ogrodowej ścieżce stanowi dyskretne źródło światła uzupełniające aranżację otoczenia.
Trwała konstrukcja lampy
Obudowa z tworzywa sztucznego i pierścień ze stali szlachetnej zapewniają odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Wysoki stopień ochrony IP65 zabezpiecza lampę GTV Riven przed deszczem, wilgocią i pyłem, dzięki czemu bez obaw możesz stosować ją na zewnątrz. Dodatkowo model pracuje w szerokim zakresie temperatur od -20°C do +35°C, co gwarantuje bezpieczne działanie przez cały rok.
Swoboda wyboru oświetlenia
Oprawa przystosowana jest do pojedynczej żarówki z gwintem GU10 o mocy do 50 W. Brak źródła światła w komplecie umożliwia pełną kontrolę nad efektem końcowym – możesz dobrać barwę i natężenie światła w zależności od potrzebnego nastroju. Zasilanie standardowym napięciem 220–240 V pozwala bezproblemowo podłączyć lampę do instalacji elektrycznej.
Nastrojowe oświetlenie ścieżek i tarasu
Lampa najazdowa GTV Riven 1 × 50 W ON-ALFAKGU10-06 ma 12,1 cm wysokości i 11 cm średnicy. Doskonale sprawdzi się do podświetlania ścieżek ogrodowych oraz akcentowania wybranych elementów architektury.





