| Marka: | GSI |
| Seria: | Sand |
| Dłuższy bok: | 40 cm |
| Krótszy bok: | 40 cm |
| Typ: | nablatowa |
| Kształt: | okrągła |
| Otwór na baterie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | ceramika |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Przelew: | nie |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- GSI Sand umywalka 40 cm nablatowa okrągła ExtraGlaze...
GSI Sand umywalka 40 cm nablatowa okrągła ExtraGlaze biała 903911
Nr Kat. 903911
GSI Sand umywalka 40 cm nablatowa okrągła ExtraGlaze biała 903911
Nr Kat. 903911
Opis produktu GSI Sand umywalka 40 cm nablatowa okrągła ExtraGlaze biała 903911
- długość: 40 cm
- wysokość: 14 cm
- montaż: nablatowa
- bez otworu na baterię
- bez przelewu
- glazura ExtraGlaze nakładana na produkty ceramiczne jeszcze przed wypalaniem, nadaje ceramice idealnie gładką powierzchnię, wysoki połysk i ochronę przed osadami wapiennymi, sprawia, że ceramika jest śnieżnobiała i łatwa do czyszczenia
- materiał: ceramika
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | GSI |
| Seria | Sand |
| Dłuższy bok | 40 cm |
| Krótszy bok | 40 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | okrągła |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | uniwersalne |
| Kod EAN | 8032937818108 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 16 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,20 kg |
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





