| Marka: | GSI |
| Seria: | Pura |
| Dłuższy bok: | 50 cm |
| Krótszy bok: | 35 cm |
| Typ: | podblatowa |
| Kształt: | prostokątna |
| Otwór na baterie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | ceramika |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Przelew: | tak |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- GSI Pura umywalka 50x35 cm prostokątna podblatowa biała...
GSI Pura umywalka 50x35 cm prostokątna podblatowa biała 724711
Nr Kat. 724711
Pytania
(1)GSI Pura umywalka 50x35 cm prostokątna podblatowa biała 724711
Nr Kat. 724711
Pytania
(1)Opis produktu GSI Pura umywalka 50x35 cm prostokątna podblatowa biała 724711
- szerokość: 50 cm
- głębokość: 35 cm
- montaż: podblatowy
- przelew: tak
- waga: 7.6 kg
- kolor: biały połysk (bianco lucido)Dane techniczne
| Marka | GSI |
| Seria | Pura |
| Dłuższy bok | 50 cm |
| Krótszy bok | 35 cm |
| Typ | podblatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 8032937816685 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 36 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,60 kg |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Czy uchwytu montażowe są w komplecie?
Elementy montażowe należy dokupić osobno: GSI zestaw montażowy FV
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





