- kolor black mat (C31)
- grzejnik stalowy
- modne trójkątne kolektory i poziome profile
- szczególnie łatwy montaż
- szerokość (L) 540 mm
- wysokość (H) 708 mm
- głębokość (G) 70-80 mm
- podłączenie dolne w kolektorach
- rozstaw podłączenia (h) 465 mm
- moc 361 W
- sugerowana moc grzałki 300 W
- trójwarstwowa powłoka lakiernicza
| Marka: | Instal Projekt |
| Seria: | Retto |
| Rodzaj: | drabinkowy |
| Wysokość: | 70.8 cm |
| Szerokość: | 54 cm |
| Moc: | 361 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 46.5 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | czarny |
| Kod EAN: | 5905253109287 |
| Wymiary z opakowaniem: | 56 x 7 x 74 cm |





