| Marka: | Instal Projekt |
| Seria: | Modo |
| Rodzaj: | Drabinkowy |
| Wysokość: | 165 cm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Moc: | 652 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 36.5 cm |
| Podłączenie: | Dolne |
| Kolor: | Biały |
| Kod EAN: | 5905253170409 |
Grzejniki łazienkowe
Instal Projekt Modo grzejnik łazienkowy podłączenie dolne biały MOD-40/170
Nr Kat. MOD40170
Instal Projekt Modo grzejnik łazienkowy podłączenie dolne biały MOD-40/170
Nr Kat. MOD40170





