| Marka: | Instal Projekt |
| Seria: | Slim |
| Rodzaj: | Drabinkowy |
| Wysokość: | 107 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Moc: | 502 Wat |
| Rozstaw podłączeń: | 47 cm |
| Podłączenie: | Dolne |
| Kolor: | Biały |
| Kod EAN: | 5905253247873 |
Grzejniki łazienkowe
Instal Projekt Slim grzejnik łazienkowy podłączenie dolne biały mat SLI-50/110C34
Nr Kat. SLI50110C34
Instal Projekt Slim grzejnik łazienkowy podłączenie dolne biały mat SLI-50/110C34
Nr Kat. SLI50110C34





