| Marka: | Instal Projekt |
| Seria: | Clevo |
| Rodzaj: | Drabinkowy |
| Wysokość: | 175 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Moc: | 801 Wat |
| Rozstaw podłączeń: | 45.5 cm |
| Podłączenie: | Dolne |
| Kolor: | Biały |
| Kod EAN: | 5905253175985 |
Grzejniki łazienkowe
Instal Projekt Clevo grzejnik łazienkowy biały CLE-50/180
Nr Kat. CLE50180
Instal Projekt Clevo grzejnik łazienkowy biały CLE-50/180
Nr Kat. CLE50180





