| Marka: | Terma |
| Seria: | Delfin |
| Rodzaj: | Dekoracyjny |
| Wysokość: | 64 cm |
| Szerokość: | 82 cm |
| Moc: | 986 Wat |
| Rozstaw podłączeń: | 60 cm |
| Podłączenie: | Boczne |
| Kolor: | Biały |
Grzejniki łazienkowe
Terma Delfin grzejnik łazienkowy 640x820 mm WGDLF064082K916P2
Nr Kat. WGDLF064082K916P2
Terma Delfin grzejnik łazienkowy 640x820 mm WGDLF064082K916P2
Nr Kat. WGDLF064082K916P2





