| Marka: | Termal |
| Seria: | Gaja |
| Rodzaj: | Dekoracyjny |
| Wysokość: | 160 cm |
| Szerokość: | 55 cm |
| Moc: | 844 Wat |
| Rozstaw podłączeń: | 52 cm |
| Podłączenie: | Dolne |
| Kolor: | Biały |
Grzejniki łazienkowe
Termal Gaja grzejnik łazienkowy 550x1600 mm GP-CP550x1600RAL9016
Nr Kat. GPCP550x1600RAL9016
Termal Gaja grzejnik łazienkowy 550x1600 mm GP-CP550x1600RAL9016
Nr Kat. GPCP550x1600RAL9016





