| Marka: | Instal Projekt |
| Seria: | Inventio |
| Rodzaj: | Dekoracyjny |
| Wysokość: | 180 cm |
| Szerokość: | 65 cm |
| Moc: | 1223 Wat |
| Rozstaw podłączeń: | 5 cm |
| Podłączenie: | Dolne |
| Kolor: | Inne |
| Kod EAN: | 5905253187896 |
Grzejniki łazienkowe
Instal Projekt Inventio grzejnik dekoracyjny ekran Soul + szyba INV-70/180EFS04
Nr Kat. INV70180EFS04
Instal Projekt Inventio grzejnik dekoracyjny ekran Soul + szyba INV-70/180EFS04
Nr Kat. INV70180EFS04





