| Marka: | Grohe |
| Seria: | Silverflex |
| Długość: | 175 cm |
| Kolor: | inny |
| Kod EAN: | 4005176427701 |
| Wymiary z opakowaniem: | 20 x 5 x 32 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,40 kg |
- Strona główna
- Prysznice
- Węże prysznicowe
- Grohe Silverflex wąż prysznicowy 175 cm 28388A00
Grohe Silverflex wąż prysznicowy 175 cm 28388A00
Nr Kat. 28388A00
(1)
Grohe Silverflex wąż prysznicowy 175 cm 28388A00
Nr Kat. 28388A00
(1)
Kup taniej w zestawie:
Opis produktu Grohe Silverflex wąż prysznicowy 175 cm 28388A00
Chcesz w prosty sposób podkreślić wyjątkowy projekt swojej wymarzonej łazienki, a przy tym zyskać funkcjonalny, trwały element jej wyposażenia? Jeśli tak, to wąż prysznicowy Grohe SilverFlex o długości 1750 mm jest odpowiednim wyborem! Wykonano go z odpornego na zaginanie i zgniatanie tworzywa sztucznego, które gwarantuje długoletnią, bezawaryjną eksploatację i pokryto powłoką w kolorze Hard Graphite, która idealnie prezentuje się na tle zarówno jasnych jak i ciemnych aranżacji Postaw na wytrzymałe, sprawdzone rozwiązania i wybierz wąż prysznicowy Grohe SIlverflex!
- długość: 1750 mm
- gładka, łatwa do czyszczenia powierzchnia
- wytrzymałość na rozciąganie 500 N
- odporność na ciśnienie do 5 bar
- odporność na temperaturę do 70°C
- odporność na skręcenia
- uniwersalne przyłącze G 1/2" x 1/2"
- złączka stożkowa z funkcją Twistfree
- GROHE Long-Life trwała powłoka
- kolor: hard graphite
- Zwiększona trwałość węża prysznicowegoDzięki zastosowaniu technologii TwistStop, wąż prysznicowy GROHE nie ulega skręcaniu, co znacznie poprawia komfort jego użycia i zwiększa trwałość. Co więcej, powierzchnia wykonana z tworzywa została zabezpieczona przed rozciąganiem, dzięki czemu przez lata nie będzie konieczności wymiany węża na nowy.
- Idealna długość i uniwersalne podłączenieDzięki długości 1750 mm, wąż prysznicowy GROHE zapewnia swobodę ruchu i wygodę podczas kąpieli. Uniwersalne przyłącze pasuje do wszystkich standardowych gwintów, co ułatwia montaż i wymianę – bez potrzeby stosowania narzędzi. To rozwiązanie idealne do każdej łazienki – niezależnie od typu słuchawki czy baterii.
- Wąż prysznicowy, który zawsze wygląda jak nowyWąż prysznicowy GROHE został wyposażony w wyjątkowo gładką powłokę, która nie tylko świetnie się prezentuje, ale przede wszystkim ułatwia utrzymanie czystości. Wystarczy przetarcie miękką ściereczką, by usunąć osad z wody czy zabrudzenia – bez konieczności używania silnych detergentów. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i higienę w łazience.
Zalety technologii Grohe:
-
Powłoka Long-life
Trwały kolor i wytrzymała, odporna na zarysowania powierzchnia.
-
TwistStop
Zabezpieczenie przed skręcaniem się węża.
Dane techniczne
| Marka | Grohe |
| Seria | Silverflex |
| Długość | 175 cm |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 4005176427701 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 5 x 32 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty z serii:
Opinie klientów:
Grohe Silverflex wąż prysznicowy 175 cm 28388A00
5,0
/5 (1 opinia)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Bardzo dobry.
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Bardzo dobry.
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Bardzo dobry.
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Bardzo dobry.
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





