Opis produktu Grohe Nova Cosmopolitan S przycisk spłukujący brushed cool sunrise 37601GN0
- do uruchomienia 2-pojemnościowego lub Start/Stop - do pneumatycznego zaworu spłukującego AV1 - zbiornik GD 2 - montaż pionowy - wymiary: 130 x 172 mm - wykonany z ABS - GROHE Long-Life trwała powłoka
- GROHE Water Saving mniejsze zużycie wody
- uchwyt magnetyczny i wsporniki mocujące w zestawie - kompatybilny z Rapid SLX - przy zastosowaniu z Rapid SL i Uniset ze spłuczką GD2 należy zamówić puszkę rewizyjną 40 911 000 (zamawiana osobno)
- do zastosowania z Rapid SL i Uniset o wysokości instalacji 0,82 m należy zamówić puszkę rewizyjną 40 950 000 (zamawiany osobno)
- kolor: brushed cool sunrise
Spłukiwanie dwupojemnościowe
Funkcja spłukiwania dwupojemnościowego pozwala wybrać między małym a dużym spłukiwaniem. W połączeniu z możliwością regulacji ilości wody, pozwoli zmniejszyć jej zużycie nawet do 50%.
Zalety technologii Grohe:
GROHE Water Saving
Mniejsze zużycie wody, pełna wydajność.
Powłoka Long-life
Trwały kolor i wytrzymała, odporna na zarysowania powierzchnia.
Czy ten przycisk będzie odpowiedni do stelaża podtynkowego WC Grohe Solido 39069000?
Do montażu małych przycisków spłukujących niezbędna jest mała puszka rewizyjna 40911000 (zamawiana osobno). Wymiana puszki po zabudowaniu stelaża jest niemożliwa.