| Marka: | Grohe |
| Seria: | Eurocube |
| Rodzaj baterii: | zwykła |
| Kolor: | chrom |
| Montaż: | podtynkowy |
| W zestawie: | bateria z przełącznikiem, deszczownica, słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, uchwyt prysznicowy, ramię natrysku, przyłącze kątowe |
| Szczegóły koloru Grohe: | StarLight Chrome |
| Z deszczownicą: | z deszczownicą |
| Kod EAN: | 4005176624001 |
| Wymiary z opakowaniem: | 39 x 35 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem: | 9,48 kg |
- Strona główna
- Prysznice
- Zestawy prysznicowe
- Grohe Eurocube Perfect zestaw prysznicowy podtynkowy z...
Grohe Eurocube Perfect zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą chrom (24062000, 35600000, 26564000, 27702000, 27704000)
Pytania
(9)Grohe Eurocube Perfect zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą chrom (24062000, 35600000, 26564000, 27702000, 27704000)
Pytania
(9)Skład zestawu:
Dodaj ściągaczkę do wody GROHE za 1zł
Opis zestawu Grohe Eurocube Perfect zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą chrom (24062000, 35600000, 26564000, 27702000, 27704000)
- Eurocube bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa chrom (24062000)
- Euphoria Cube przyłącze kątowe ścienne chrom (27704000)
Grohe Eurocube Perfect zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą chrom do luksusowej strefy
Geometryczne formy i lśniąca powłoka ułatwiają budowę eleganckiego wnętrza. Model Grohe Eurocube Perfect wnosi minimalizm oparty na ścisłej symetrii. Kubistyczna linia świetnie wpisuje się w styl glamour i art deco. Podtynkowy montaż ukrywa przyłącza, eksponując na ścianie tylko błyszczące moduły użytkowe.
Kwadratowa deszczownica prysznicowa i poręczna słuchawka
Szeroka na 310 mm tarcza generuje strumień otulający całe ciało. Zestaw Grohe Eurocube Perfect posiada też rączkę pomagającą spłukać pianę. Metalowy przełącznik baterii pozwala szybko zmieniać tor wody. Taka konfiguracja ułatwia obsługę, znakomicie łącząc chłodną geometrię z pełną funkcjonalnością podczas kąpieli.
Zintegrowany system podtynkowy do trwałej zabudowy natrysku
Komplet ma podzespoły niezbędne do ukrytej instalacji. Budowa strefy mycia z Grohe Eurocube Perfect bazuje na module podtynkowym, stabilizującym całą konstrukcję. Schowanie rur ułatwia mycie posadzki oraz szyb. To nowoczesne rozwiązanie wybornie komponuje się z jasnym marmurem i wielkoformatowymi spiekami kwarcowymi.
Chromowana powłoka na całej kubistycznej armaturze
Metalowe detale pokryto warstwą uodparniającą powierzchnię przed matowieniem. Błyszczące krawędzie Grohe Eurocube Perfect odbijają światło, rozjaśniając luksusowe aranżacje. Ostre kąty i kwadratowe rozety porządkują strefę sanitarną. Całość tworzy uporządkowany układ dla miłośników eleganckiego, modernistycznego sznytu.
Dane techniczne
| Marka | Grohe |
| Seria | Eurocube |
| Rodzaj baterii | zwykła |
| Kolor | chrom |
| Montaż | podtynkowy |
| W zestawie | bateria z przełącznikiem, deszczownica, słuchawka prysznicowa, wąż prysznicowy, uchwyt prysznicowy, ramię natrysku, przyłącze kątowe |
| Szczegóły koloru Grohe | StarLight Chrome |
| Z deszczownicą | z deszczownicą |
| Kod EAN | 4005176624001 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 35 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,48 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
Zestaw jest kompletny. Osobno należy zakupić rury instalacyjne, łączące ze sobą poszczególne części.
Bateria obsługuje dwa odbiorniki w tym przypadku są to słuchawka i deszczownica. Aby przełączyć odbiornik wystarczy użyć przycisku nad rączką baterii.
Wszystkie części zestawu są objęte 5 letnią gwarancją, poza elementem podtynkowym SmartBox nr: 35600000, który objęty jest 10 letnią gwarancją.
Głębokość zabudowy [mm]: 75-105
Uchwyt 27693000 wykonany z tworzywa.
Wąż ma gwint G1/2.
Bateria z zestawu obsługuje dwa odbiorniki, w związku z czym, w tym przypadku nie ma możliwości podłączenia trzeciego odbiornika w postaci wylewki wannowej.
Materiał słuchawki (27698000): tworzywo
Tego typu deszczownica (na jeden strumień) nie wymaga elementu podtynkowego. Element podtynkowy do deszczownicy jest potrzebny wówczas kiedy deszczownica ma przynajmniej 2 strumienie wody.
[concept]
[explanation]





