| Marka: | Goldlux |
| Rodzaj: | zasilacz |
| Kod EAN: | 5901508317292 |
| Wymiary z opakowaniem: | 3 x 3 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,15 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Akcesoria do źródeł światła i taśm LED
- Goldlux zasilacz LED 12V 317292
Goldlux zasilacz LED 12V 317292
Nr Kat. 317292
multirabaty
Goldlux zasilacz LED 12V 317292
Nr Kat. 317292
multirabaty
Opis produktu Goldlux zasilacz LED 12V 317292
- zasilacz stałonapięciowy do taśm LED
- max 15W
- IP67
- zasilacz przeznaczony do oświetlenia LED, m.in. pojedynczych diod, listew, taśm LED, żarówek, modułów i węży
- cechuje się stałym napięciem wyjściowym niezależnym od dopuszczalnego obciążenia
W zasilaczu zastosowano następujące zabezpieczenia:
- zwarciowe
- przeciążeniowe
- napięciowe
- brak złączki przyłączeniowej w zasilaczu
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Rodzaj | zasilacz |
| Kod EAN | 5901508317292 |
| Wymiary z opakowaniem | 3 x 3 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,15 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





