| Marka: | Goldlux |
| Zasilanie: | 230V |
| Moc żarówki: | 8 W |
| Jasność: | 880 Lm |
| Kąt padania światła: | 120 º |
| Temperatura barwy: | 3000 K |
| Barwa światła: | ciepła |
| Klasa energetyczna: | E |
| Rodzaj gwintu: | GX53 |
| Kształt: | inny |
| Żywotność: | 15000 h |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Żarówki LED
- Goldlux żarówka LED 1x8 W 3000 K GX53 327086
Goldlux żarówka LED 1x8 W 3000 K GX53 327086
Nr Kat. 327086
multirabaty
Goldlux żarówka LED 1x8 W 3000 K GX53 327086
Nr Kat. 327086
multirabaty
Opis produktu Goldlux żarówka LED 1x8 W 3000 K GX53 327086
- żarówka LED
- trzonek: GX53
- moc strumienia świetlnego: 880lm
- barwa światła: 3000K
- średnica: 7,4 cm
- wysokość: 2,8 cm
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 8 W |
| Jasność | 880 Lm |
| Kąt padania światła | 120 º |
| Temperatura barwy | 3000 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Klasa energetyczna | E |
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Kształt | inny |
| Żywotność | 15000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 5901508327086 |
| Wymiary z opakowaniem | 2 x 7 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,04 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





