| Marka: | Goldlux |
| Zasilanie: | 24V |
| Moc: | 35 W |
| Jasność: | 3800 Lm |
| Barwa światła: | zimna |
| Żywotność: | 25000 h |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Długość: | 500 cm |
| Kod EAN: | 5901508319234 |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Taśmy LED
- Goldlux taśma LED 500 cm 35 W 319234
Goldlux taśma LED 500 cm 35 W 319234
Nr Kat. 319234
multirabaty
Goldlux taśma LED 500 cm 35 W 319234
Nr Kat. 319234
multirabaty
Opis produktu Goldlux taśma LED 500 cm 35 W 319234
- taśma LED
- długość: 5 m
- szerokość: 8 mm
- moc świetlna: 3800lm
- barwa światła: 6500K
- możliwość cięcia co 5 cm = 6 x LED – miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED
- mocowanie: taśma samoprzylepna
- zasilacz w zestawie 24V DC 1,5A 36W
- IP20
- włącznik w zestawie
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Zasilanie | 24V |
| Moc | 35 W |
| Jasność | 3800 Lm |
| Barwa światła | zimna |
| Żywotność | 25000 h |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość | 500 cm |
| Kod EAN | 5901508319234 |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





