| Marka: | Goldlux |
| Zasilanie: | 12V |
| Moc: | 33 W |
| Jasność: | 3050 Lm |
| Barwa światła: | ciepła |
| Żywotność: | 25000 h |
| Długość: | 500 cm |
| Kod EAN: | 5901508317971 |
| Wymiary z opakowaniem: | 16 x 20 x 1 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,11 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Taśmy LED
- Goldlux taśma LED 500 cm 33 W 317971
Goldlux taśma LED 500 cm 33 W 317971
Nr Kat. 317971
multirabaty
Goldlux taśma LED 500 cm 33 W 317971
Nr Kat. 317971
multirabaty
Opis produktu Goldlux taśma LED 500 cm 33 W 317971
- taśma LED
- długość: 5 m
- szerokość: 8 mm
- moc świetlna: 3050lm
- barwa światła: ciepła
- IP00
- możliwość cięcia w wyznaczonych miejscach co 45mm = miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED
- ilość LED na 1m – 352 LED
- stosować zasilacz stabilizowany do taśm LED 24V ≥ 2A 48W
- nie stosować ze ściemniaczem
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Zasilanie | 12V |
| Moc | 33 W |
| Jasność | 3050 Lm |
| Barwa światła | ciepła |
| Żywotność | 25000 h |
| Długość | 500 cm |
| Kod EAN | 5901508317971 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 20 x 1 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,11 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





