| Marka: | Goldlux |
| Zasilanie: | 12V |
| Moc: | 28 W |
| Jasność: | 2900 Lm |
| Barwa światła: | zimna |
| Żywotność: | 15000 h |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Długość: | 500 cm |
| Kod EAN: | 5901508306500 |
| Wymiary z opakowaniem: | 19 x 22 x 1 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,14 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Taśmy LED
- Goldlux taśma LED 500 cm 28 W 306500
Goldlux taśma LED 500 cm 28 W 306500
Nr Kat. 306500
multirabaty
Goldlux taśma LED 500 cm 28 W 306500
Nr Kat. 306500
multirabaty
Opis produktu Goldlux taśma LED 500 cm 28 W 306500
- taśma LED
- długość: 5 m
- szerokość: 10 mm
- moc świetlna: 2900lm
- barwa światła: 6500K
- możliwość cięcia co 5 cm = 3 x LED – miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED
- mocowanie: taśma samoprzylepna
- możliwość ściemniania taśmy ze ściemniaczem przeznaczonym do LED-ów
- do prawidłowego działania taśmy należy stosować zasilacz stabilizowany do taśmy LED 12V ≥ 3A; 36W
- IP20
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Zasilanie | 12V |
| Moc | 28 W |
| Jasność | 2900 Lm |
| Barwa światła | zimna |
| Żywotność | 15000 h |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość | 500 cm |
| Kod EAN | 5901508306500 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 22 x 1 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,14 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





