| Marka: | Goldlux |
| Zasilanie: | 12V |
| Moc: | 27 W |
| Jasność: | 1000 Lm |
| Barwa światła: | neutralna |
| Żywotność: | 25000 h |
| Stopień ochrony: | IP65 |
| Długość: | 500 cm |
| Kod EAN: | 5901508315038 |
| Wymiary z opakowaniem: | 25 x 28 x 2 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,53 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Taśmy LED
- Goldlux taśma LED 500 cm 27 W 315038
Goldlux taśma LED 500 cm 27 W 315038
Nr Kat. 315038
multirabaty
Goldlux taśma LED 500 cm 27 W 315038
Nr Kat. 315038
multirabaty
Opis produktu Goldlux taśma LED 500 cm 27 W 315038
- taśma LED
- długość: 5 m
- szerokość: 6 mm
- moc świetlna: 1000lm
- barwa światła: neutralny
- IP65
- do zasilania 5m taśmy z jednego przyłącza zalecamy stosowanie zasilacza do taśm LED 12V; ≥ 27W
- zalecany montaż przy pomocy złączy, bez konieczności lutowania, z końcówką męską lub żeńską. Brak złączy w zestawie
- możliwość cięcia w wyznaczonych miejscach co 25mm = miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED
- taśmę można używać wyłącznie ze ściemniaczem przystosowanym do źródeł LED
- 600 LED na 5m taśmy
- mocowanie: uchwyty montażowe 4 sztuki w komplecie, zakończenia 2 sztuki w komplecie
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Zasilanie | 12V |
| Moc | 27 W |
| Jasność | 1000 Lm |
| Barwa światła | neutralna |
| Żywotność | 25000 h |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Długość | 500 cm |
| Kod EAN | 5901508315038 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 28 x 2 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,53 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





