| Marka: | Goldlux |
| Zasilanie: | 12V |
| Moc: | 25 W |
| Jasność: | 380 Lm |
| Barwa światła: | wielokolorowa |
| Żywotność: | 15000 h |
| Stopień ochrony: | IP20, IP65 |
| Długość: | 500 cm |
| Kod EAN: | 5901508314970 |
| Wymiary z opakowaniem: | 19 x 22 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,31 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Taśmy LED
- Goldlux taśma LED 500 cm 25 W 314970
Goldlux taśma LED 500 cm 25 W 314970
Nr Kat. 314970
multirabaty
Goldlux taśma LED 500 cm 25 W 314970
Nr Kat. 314970
multirabaty
Opis produktu Goldlux taśma LED 500 cm 25 W 314970
- taśma LED
- długość: 5 m
- szerokość: 11 mm
- moc świetlna: 380lm
- barwa światła: RGB
- możliwość cięcia co 10 cm = 3 x LED – miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED
- mocowanie: taśma samoprzylepna
- zestaw zawiera taśmę LED 5m, kontroler, pilot (bateria w komplecie), zasilacz do taśm LED 12V, 1A, 12W, instrukcja obsługi
- IP20 – zasilacz / IP65 – taśma
- taśma posiada 108 funkcji świecenia
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Zasilanie | 12V |
| Moc | 25 W |
| Jasność | 380 Lm |
| Barwa światła | wielokolorowa |
| Żywotność | 15000 h |
| Stopień ochrony | IP20, IP65 |
| Długość | 500 cm |
| Kod EAN | 5901508314970 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 22 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,31 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





