| Marka: | Goldlux |
| Zasilanie: | 12V |
| Moc: | 18 W |
| Barwa światła: | wielokolorowa |
| Żywotność: | 25000 h |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Długość: | 500 cm |
| Kod EAN: | 5901508314437 |
| Wymiary z opakowaniem: | 20 x 23 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,26 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Taśmy LED
- Goldlux taśma LED 500 cm 18 W 314437
Goldlux taśma LED 500 cm 18 W 314437
Nr Kat. 314437
multirabaty
Goldlux taśma LED 500 cm 18 W 314437
Nr Kat. 314437
multirabaty
Opis produktu Goldlux taśma LED 500 cm 18 W 314437
- taśma LED
- długość: 5 m
- szerokość: 10 mm
- moc świetlna: 380lm
- barwa światła: RGB
- możliwość cięcia co 10 cm = 3 x LED – miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED
- mocowanie: taśma samoprzylepna 3M
- sterownik, pilot, zasilacz do taśm LED 12V DC 1,5A 18W
- IP20 – zasilacz / IP20 – taśma
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Zasilanie | 12V |
| Moc | 18 W |
| Barwa światła | wielokolorowa |
| Żywotność | 25000 h |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość | 500 cm |
| Kod EAN | 5901508314437 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 23 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,26 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





