| Marka: | Goldlux |
| Zasilanie: | 24V |
| Moc: | 22 W |
| Jasność: | 990 Lm |
| Barwa światła: | neutralna, wielokolorowa |
| Stopień ochrony: | IP20, IP65 |
| Długość: | 300 cm |
| Kod EAN: | 5901508319296 |
| Wymiary z opakowaniem: | 18 x 21 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,35 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Taśmy LED
- Goldlux taśma LED 300 cm 22 W 319296
Goldlux taśma LED 300 cm 22 W 319296
Nr Kat. 319296
multirabaty
Goldlux taśma LED 300 cm 22 W 319296
Nr Kat. 319296
multirabaty
Opis produktu Goldlux taśma LED 300 cm 22 W 319296
- taśma LED
- długość: 3 m
- szerokość: 12 mm
- moc świetlna: 1500lm
- barwa światła: neutralna, RGB
- możliwość cięcia co 10 cm = 6 x LED – miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED
- mocowanie: taśma samoprzylepna
- zestaw zawiera taśmę LED RGBW IP65 3m, kontroler, pilot radiowy RF (brak baterii w zestawie 2 x AAA), zasilacz do taśm LED 24V DC 1A 24W
- zasięg komunikacji radiowej do 20m w terenie otwartym
- IP65 – taśma, kontroler, pilot / IP20 – zasilacz
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Zasilanie | 24V |
| Moc | 22 W |
| Jasność | 990 Lm |
| Barwa światła | neutralna, wielokolorowa |
| Stopień ochrony | IP20, IP65 |
| Długość | 300 cm |
| Kod EAN | 5901508319296 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 21 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,35 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





