| Marka: | Goldlux |
| Zasilanie: | 24V |
| Moc: | 9 W |
| Jasność: | 760 Lm |
| Barwa światła: | neutralna |
| Żywotność: | 12500 h |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Długość: | 200 cm |
| Kod EAN: | 5901508319135 |
| Wymiary z opakowaniem: | 16 x 16 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,18 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Taśmy LED
- Goldlux taśma LED 200 cm 9 W 319135
Goldlux taśma LED 200 cm 9 W 319135
Nr Kat. 319135
multirabaty
Goldlux taśma LED 200 cm 9 W 319135
Nr Kat. 319135
multirabaty
Opis produktu Goldlux taśma LED 200 cm 9 W 319135
- taśma LED
- długość: 2 m
- szerokość: 8 mm
- moc świetlna: 760lm
- barwa światła: 4000K
- możliwość cięcia co co 10 cm = 6 x LED – miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED
- mocowanie: taśma samoprzylepna
- zasilacz w zestawie 24V DC 1,5A 36W
- włącznik w zestawie
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Zasilanie | 24V |
| Moc | 9 W |
| Jasność | 760 Lm |
| Barwa światła | neutralna |
| Żywotność | 12500 h |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość | 200 cm |
| Kod EAN | 5901508319135 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 16 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,18 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





