| Marka: | Goldlux |
| Zasilanie: | 12V |
| Moc: | 8.5 W |
| Jasność: | 1020 Lm |
| Barwa światła: | neutralna |
| Żywotność: | 25000 h |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Długość: | 200 cm |
| Kod EAN: | 5901508316394 |
| Wymiary z opakowaniem: | 18 x 21 x 7 cm |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Taśmy LED
- Goldlux taśma LED 200 cm 8,5 W 316394
Goldlux taśma LED 200 cm 8,5 W 316394
Nr Kat. 316394
multirabaty
Goldlux taśma LED 200 cm 8,5 W 316394
Nr Kat. 316394
multirabaty
Opis produktu Goldlux taśma LED 200 cm 8,5 W 316394
- taśma LED
- długość: 2 m
- moc świetlna 1m: 630lm
- moc świetlna 2m: 1020lm
- barwa światła: 4000K
- z czujnikiem ruchu
- z czujnikiem zmierzchu
- możliwość cięcia w wyznaczonych miejscach: co 3 diody
- mocowanie: taśma samoprzylepna 3M
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Zasilanie | 12V |
| Moc | 8.5 W |
| Jasność | 1020 Lm |
| Barwa światła | neutralna |
| Żywotność | 25000 h |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość | 200 cm |
| Kod EAN | 5901508316394 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 21 x 7 cm |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





