| Marka: | Goldlux |
| Zasilanie: | 12V |
| Moc: | 8 W |
| Jasność: | 680 Lm |
| Barwa światła: | ciepła, zimna, wielokolorowa |
| Żywotność: | 25000 h |
| Stopień ochrony: | IP20, IP65 |
| Długość: | 200 cm |
| Kod EAN: | 5901508313898 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 15 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,26 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Taśmy LED
- Goldlux taśma LED 200 cm 8 W 313898
Goldlux taśma LED 200 cm 8 W 313898
Nr Kat. 313898
multirabaty
Goldlux taśma LED 200 cm 8 W 313898
Nr Kat. 313898
multirabaty
Opis produktu Goldlux taśma LED 200 cm 8 W 313898
- taśma LED
- długość: 2 m
- szerokość: 12 mm
- moc świetlna: 680lm
- barwa światła: biała ciepła, biała zimna, RGB
- możliwość cięcia co 12,5 cm
- mocowanie: taśma samoprzylepna
- IP20 – sterownik, zasilacz, pilot IP65 – taśma LED
- możliwość ściemniania za pomocą smartfona z aplikacją TUYAsmart
- płynna regulacja barwy świecenia
- wybór jednego z kilku zaprogramowanych rodzajów świecenia
- możliwość stworzenia indywidualnego profilu świetlnego
- timer
- programowane włączenia i wyłączenia
- możliwość nadania indywidualnej nazwy
- możliwość przyporządkowania do lokalizacji i pomieszczenia
- możliwość łączenie produktów w grupy sterowane wszystkimi jednocześnie
- możliwość udostępnienia sterowania innym osobom
- pamięć ostatnich ustawień
- długość sterownika z przewodem: 0,2 m
- długość przewodu zasilacza: 1,2 m
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Zasilanie | 12V |
| Moc | 8 W |
| Jasność | 680 Lm |
| Barwa światła | ciepła, zimna, wielokolorowa |
| Żywotność | 25000 h |
| Stopień ochrony | IP20, IP65 |
| Długość | 200 cm |
| Kod EAN | 5901508313898 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 15 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,26 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





