| Marka: | Goldlux |
| Zasilanie: | 24V |
| Moc: | 18 W |
| Jasność: | 1850 Lm |
| Barwa światła: | neutralna |
| Żywotność: | 25000 h |
| Długość: | 200 cm |
| Kod EAN: | 5901508317643 |
| Wymiary z opakowaniem: | 16 x 18 x 2 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,08 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Taśmy LED
- Goldlux taśma LED 200 cm 18 W 317643
Goldlux taśma LED 200 cm 18 W 317643
Nr Kat. 317643
multirabaty
Goldlux taśma LED 200 cm 18 W 317643
Nr Kat. 317643
multirabaty
Opis produktu Goldlux taśma LED 200 cm 18 W 317643
- taśma LED
- długość: 2 m
- szerokość: 8 mm
- moc świetlna: 1850lm
- barwa światła: neutralna
- IP00
- możliwość cięcia w wyznaczonych miejscach co 45mm = miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED
- ilość LED na 1m – 352 LED
- stosować zasilacz stabilizowany do taśm LED 24V ≥ 1,5A 36W
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Zasilanie | 24V |
| Moc | 18 W |
| Jasność | 1850 Lm |
| Barwa światła | neutralna |
| Żywotność | 25000 h |
| Długość | 200 cm |
| Kod EAN | 5901508317643 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 18 x 2 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,08 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





