| Marka: | Goldlux |
| Zasilanie: | 12V |
| Moc: | 17 W |
| Jasność: | 680 Lm |
| Barwa światła: | neutralna |
| Żywotność: | 25000 h |
| Stopień ochrony: | IP65 |
| Długość: | 200 cm |
| Kod EAN: | 5901508314987 |
| Wymiary z opakowaniem: | 20 x 19 x 2 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,22 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Taśmy LED
- Goldlux taśma LED 200 cm 17 W 314987
Goldlux taśma LED 200 cm 17 W 314987
Nr Kat. 314987
multirabaty
Goldlux taśma LED 200 cm 17 W 314987
Nr Kat. 314987
multirabaty
Opis produktu Goldlux taśma LED 200 cm 17 W 314987
- taśma LED
- długość: 2 m
- szerokość: 6 mm
- moc świetlna: 680lm
- barwa światła: neutralna
- IP65
- do działania taśmy LED zalecamy stosowanie zasilaczy stabilizowanych do taśmy LED minimum 12V; 2A; 24W
- zalecany montaż przy pomocy złączy, bez konieczności lutowania, z końcówką męską lub żeńską. Brak złączy w zestawie
- możliwość cięcia w wyznaczonych miejscach co 25mm = miejsce cięcia oznaczone na taśmie LED
- taśmę można używać wyłącznie ze ściemniaczem przystosowanym do źródeł LED
- 240 LED na 2m taśmy
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Zasilanie | 12V |
| Moc | 17 W |
| Jasność | 680 Lm |
| Barwa światła | neutralna |
| Żywotność | 25000 h |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Długość | 200 cm |
| Kod EAN | 5901508314987 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 19 x 2 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,22 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





