| Marka: | Goldlux |
| Rodzaj: | sterownik |
| Kod EAN: | 5901508320292 |
| Wymiary z opakowaniem: | 3 x 18 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,07 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Akcesoria do źródeł światła i taśm LED
- Goldlux sterownik oświetlenia 320292
Goldlux sterownik oświetlenia 320292
Nr Kat. 320292
multirabaty
Goldlux sterownik oświetlenia 320292
Nr Kat. 320292
multirabaty
Opis produktu Goldlux sterownik oświetlenia 320292
- sterownik do taśm LED jednobarwnych 2 pin
- sterownik można podłączyć do jednobarwnej taśmy LED 2 pin i sterować nią przy pomocy aplikacji Tuya
FUNKCJE
- schedule: Automatyczne włączanie i wyłączanie światła o określonych porach
- left time: Automatyczne wyłączenie światła po odliczaniu zadanego czasu
- power on behavior: Tryb „Nie przeszkadzać”, gdy zasilanie jest włączone. Aby włączyć światło z poziomu aplikacji, zasilanie musi być włączone dwa razy z rzędu.
INTERFEJS
- możesz dostosować jasność świecenia taśmy LED
SCENY
- rekomendowana scena: Dostępność różnych trybów, możliwość wybrania preferowanego trybu
- indywidualne sceny: Wybierz „+” i kliknij „Stwórz scenę”, np. ustaw preferowane kolory, skokową zmianę kolorów, itp. Kliknij „Zapisz”, aby zakończyć konfigurację
MONTAŻ
- przed montażem urządzenia w wybranym miejscu należy sprawdzić zasięg domowej sieci Wi-Fi i zapoznać się z instrukcją. Wszelkie czynności wykonywać przy odłączonym zasilaniu. Należy zachować szczególną
ostrożność. Schemat montażu: patrz ilustracje.
- do mocowania sterownika użyj dołączonej taśmy dwustronnej. Przed pierwszym użyciem należy upewnić się, co do prawidłowego mocowania mechanicznego i podłączenia elektrycznego. Wyrób wymaga przygotowania do działania
INSTALACJA
- pobierz aplikację Tuya Smart z Google Play (dla systemu Android) lub App Store (dla systemu iOS), a następnie uruchom ją i zainstaluj według kroków podanych w aplikacji.
- możesz również zainstalować aplikację skanując kody QR (znajdują się na końcu instrukcji)
- otwórz aplikację Tuya Smart, załóż nowe konto lub zaloguj się za pomocą istniejącego konta
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Rodzaj | sterownik |
| Kod EAN | 5901508320292 |
| Wymiary z opakowaniem | 3 x 18 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,07 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





