- brak żarówki w zestawie
| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Spectra |
| Materiał: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 29.8 cm |
| Szerokość: | 7.6 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!