| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Smart Wifi Tuya |
| Moc żarówki: | 5.5 W |
| Jasność: | 470 Lm |
| Kąt padania światła: | 302 º |
| Barwa światła: | wielokolorowa |
| Klasa energetyczna: | F |
| Kształt: | inny |
| Funkcje dodatkowe: | ściemnianie, zmiana koloru, sterowanie telefonem |
| Żywotność: | 25000 h |
| Minimalna liczba cykli włączeń: | 12500 |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Żarówki LED
- Goldlux Smart Wifi Tuya żarówka LED 1x5,5 W K 313829
Goldlux Smart Wifi Tuya żarówka LED 1x5,5 W K 313829
Nr Kat. 313829
multirabaty
Goldlux Smart Wifi Tuya żarówka LED 1x5,5 W K 313829
Nr Kat. 313829
multirabaty
Opis produktu Goldlux Smart Wifi Tuya żarówka LED 1x5,5 W K 313829
- rodzaj trzonka: E27
- moc znamionowa: 5,5W
- strumień świetlny: 470lm
- barwa światła: biała ciepła, biała zimna, RGB
- temperatura barwowa: 2700K, 6500K, RGB
- rodzaj źródła światła: SMD LED
- możliwość ściemniania: tak, za pomocą aplikacji na telefon
- kąt wiązki światła: 320°
- wskaźnik oddawania barwy Ra ≥ 80
- trwałość znamionowa: 25000h
- liczba cykli wł/wył ≥ 12500
- sieć bezprzewodowa: Wi-Fi 2.4GHz
- płynna regulacja barwy świecenia
- ściemnianie
- wybór jednego z kilku zaprogramowanych rodzajów świecenia
- możliwość stworzenia indywidualnego profilu świetlnego
- timer
- programowane włączenia i wyłączenia
- możliwość nadania indywidualnej nazwy
- możliwość przyporządkowania do lokalizacji i pomieszczenia
- możliwość łączenie produktów w grupy sterowane wszystkimi jednocześnie
- możliwość udostępnienia sterowania innym osobom
- pamięć ostatnich ustawień
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Smart Wifi Tuya |
| Moc żarówki | 5.5 W |
| Jasność | 470 Lm |
| Kąt padania światła | 302 º |
| Barwa światła | wielokolorowa |
| Klasa energetyczna | F |
| Kształt | inny |
| Funkcje dodatkowe | ściemnianie, zmiana koloru, sterowanie telefonem |
| Żywotność | 25000 h |
| Minimalna liczba cykli włączeń | 12500 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Rozwiązania inteligentne | tak |
| Kod EAN | 5901508313829 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 15 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,07 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





